Dlaczego lakiery hybrydowe Silcare to najlepszy wybór?

Dlaczego lakiery hybrydowe Silcare to najlepszy wybór?

Jeśli zależy ci na tym, by znaleźć lakier hybrydowy w dobrej cenie, a jednocześnie trwały i w głębokich, pięknych kolorach - mamy coś dla ciebie. Lakiery hybrydowe Silcare Flexy łączą w sobie wszystkie najlepsze cechy i z pewnością sprawdzą się w domowym użytkowaniu. Dlaczego warto wybrać lakiery hybrydowe Silcare Flexy? Zapraszamy do lektury.


Nie ma powodów, dla których manicure hybrydowy miałby przestać być tak popularny. To po prostu wygodne rozwiązanie, które daje niesamowity efekt na długi czas. Jeśli dodać do tego fakt, że wcale nie tak trudno nauczyć się wykonywać manicure hybrydowy w domu, mamy coś po prostu idealnego. Zaczęłaś swoją przygodę z domową hybrydą? Mamy dla ciebie doskonałą wiadomość - lakiery hybrydowe Silcare Flexy będą odpowiedzią na wszystkie twoje potrzeby. Dlaczego?

Lakiery hybrydowe Silcare Flexy - zalety

Przede wszystkim musisz wiedzieć, że lakiery hybrydowe Silcare Flexy są dostępne w wielu naprawdę głębokich i żywych kolorach. Należy podkreślić, że są dobrze napigmentowane, a dzięki temu utrzymują się stosunkowo długo na płytce paznokcia. Co więcej, zastosowana w nich technologia oligomerów sprawia, że lakiery hybrydowe Silcare Flexy pozostają bardzo elastyczne. Z pewnością docenisz także wyjątkową trwałość lakierów Silcare Flexy. Wyróżnia je to, że idealnie przylegają do płytki paznokcia dzięki nowoczesnym technologiom. Musisz wiedzieć, że doskonale łączą się z bazą dzięki silnym wiązaniom wodorowym. Silcare Flexy są także bardzo praktyczne, bo możesz utwardzić je zarówno lampą LED, jak i UV/LED. W tym miejscu warto wspomnieć, że ten proces trwa bardzo krótko. W lampie UV zaledwie 2 minuty, a pod lampą LED w zaledwie 30 sekund! Nie bez znaczenia pozostaje również to, że lakiery hybrydowe Silcare Flexy sprzedawane są w niewielkich buteleczkach o pojemności zaledwie 4,5 ml, przez co możesz mieć ich sporo i nie obawiać się, że któregoś nie zużyjesz i się zmarnuje. Dla osób, które samodzielnie wykonują sobie manicure hybrydowy istotna będzie również konsystencja lakierów Silcare. Marka zadbała o to, by lakier nie spływał podczas jego aplikacji, ale jednocześnie nie stanowił problemu przy rozprowadzaniu na płytce paznokcia. Lakiery Silcare doskonale kryją i są bardzo wydajne - wystarczą dwie cienkie warstwy dla idealnego pokrycia. W tym wszystkim nie bez znaczenia pozostaje również cena. Marka Silcare odpowiednio wyceniła proponowaną przez siebie jakość, zapewniając tym samym dostępność swoich lakierów każdemu.


Manicure hybrydowy ma ogrom zalet. Jest zdecydowanie trwalszy i po prostu lepiej wygląda niż manicure klasyczny. Efekt utrzymuje się nawet przez kilka tygodni. Minusem jest tylko cena jego wykonania w salonie kosmetycznym, ale dzięki lakierom marki Silcare możesz robić go sobie sama.