O mnie

Założyłem bloga z pasji i dla zabicia rutyny. Od samego początku skupiam się na tym, aby dostarczać swoim czytelnikom wiedzę i wskazówki, z których będą mogli czerpać korzyści. Tworzę, bo lubię, ale i z powodu tego, że pragnę poprawiać swój warsztat – w związku z tym jestem otwarty na różnego rodzaju uwagi, tudzież poniekąd krytykę rzecz jasna zdrową).
Czytaj i wymieniaj się przemyśleniami
Zapraszam każdego, kto ma chęć spędzić parę miłych chwil, czytając na niezmiernie różnorodne tematy. Nie ograniczam się i opisuję rzeczywistość, która mnie otacza. Rzecz jasna wszyscy posiadamy zróżnicowany punkt postrzegania i różne zapatrywania, więc zdaję sobie sprawę z faktu, że nie ze wszystkim będziesz się zgadzać. Nie zastanawiaj się więc nad opublikowaniem kilku słów od siebie, również jeśli okażą się one krytykujące – dzięki tego rodzaju uwagom jestem w stanie się zdobywać nowe umiejętności.
Czy warto mnie czytać? Polecam przetestować na początek parę tekstów – jeżeli się spodobają, zapraszam do dalszego odkrywania bloga. Jest on dosyć bogaty w treść, w związku z tym wierzę, że każdy będzie mógł odkryć tutaj coś dla siebie!